اوباما از میشل جدا می شود

میشل اوباما بعد از این عکس یادگاری اوباما با نخست وزیر دانمارک، اوباما را بی وفا خوانده است و این گزارش اخیر ادعا کرده است که آنها در پایان اتمام دوره ریاست جمهوری اوباما، در سال 2016 از هم جدا خواهند شد.

ظاهرا بعد از عکس یادگاری رئیس جمهور اوباما در حاشیه مراسم ترحیم ماندلا، یک دعوای اساسی و مشاجره شدیدی بین اوباما و همسرش اتفاق افتاده است.

اوباما از میشل جدا می شود


 وب سایت روزنامه انگلیسی دیلی میل با طرح این سوال که "آیا زندگی اوباما و همسرش به مشکل خورده است؟" به موضوع مشاجره و دعوای پنهان میشل اوباما و شوهرش پرداخت، شوهری که مقام ریاست جمهوری ایالات متحده را برعهده دارد و در صورت بروز مشکل علاوه بر مشکل خانوادگی، می تواند به مسئله مهم سیاسی نیز تبدیل شود.


 اوباما از میشل جدا می شود

دیلی میل با استناد به ادعایی جدید نوشت: ظاهرا بعد از عکس یادگاری رئیس جمهور اوباما در حاشیه مراسم ترحیم ماندلا، یک دعوای اساسی و مشاجره شدیدی بین اوباما و همسرش اتفاق افتاده است.

طبق این ادعا، میشل اوباما بعد از این عکس یادگاری اوباما با نخست وزیر دانمارک، اوباما را بی وفا خوانده است و این گزارش اخیر ادعا کرده است که آنها در پایان اتمام دوره ریاست جمهوری اوباما، در سال 2016 از هم جدا خواهند شد.

جام نیوز