آغاز نمایشگاه های بهاره 93 از ۷ اسفند در تهران

 

برنامه برگزاری نمایشگاه ها در تهران از ۷ تا ۱۷ اسفند است و در شهرستان ها با تاریخ های متفاوت خواهد بود اما همه نمایشگاه ها در نیمه اول اسفند آغاز و تا اواخر نیمه دوم تمام می شود.

 
 

 
"یداله صادقی" برنامه های سازمان صنعت، معدن و تجارت برای تنظیم بازار شب عید را تشریح کرد.

او برگزاری نمایشگاه عرضه مستقیم کالا در استان تهران و شهرستان ها، جشنواره فروش در فروشگاه های زنجیره ای به شکل هماهنگ و همچنین ذخیره سازی میوه شب عید را از برنامه های این سازمان ذکر کرد.
"صادقی" گفت: همچنین در طول برگزاری نمایشگاه ها و جشنواره ها بازرسان این سازمان به صورت مستمر بازار را رصد کرده و به تخلفات مردم نیز رسیدگی می کنند.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران با بیان اینکه در تهران ۴ نقطه برای برگزاری این نمایشگاه ها قطعی شده است، خاطر نشان کرد:

در غرب تهران پارک ارم،

در جنوب غرب بوستان ولایت،

در شرق مجتمع حکیمیه و

فرهنگسرای خاوران نیز در جنوب شهر

آماده برگزاری این نمایشگاه ها هستند ضمن اینکه در حال رایزنی برای برگزاری نمایشگاه بهاره در مصلی تهران نیز هستیم.
او افزود: همچنین تخفیف نمایشگاه های بهاره به صورت میانگین ۱۵ تا ۲۰ درصد است و در کالاهایی مانند پوشاک، کیف و کفش تا بالای ۲۰ درصد هم ارائه می شوند.
"صادقی" اظهار داشت: برنامه برگزاری نمایشگاه ها در تهران از ۷ تا ۱۷ اسفند است و در شهرستان ها با تاریخ های متفاوت خواهد بود اما همه نمایشگاه ها در نیمه اول اسفند آغاز و تا اواخر نیمه دوم تمام می شود.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران همچنین از ذخیره سازی ۵ هزار و ۵۰۰ تن میوه برای شب عید خبر داد و گفت: از این مقدار ۳ هزار و ۵۰۰ تن پرتقال و ۲ هزار تن سیب است.
"صادقی"با بیان اینکه سبدهای کالایی از نظر ارزشی و کمی بسیار فراتراز برنامه های تنظیم بازار است، تصریح کرد: شبکه سازی برای نظارت و توزیع سبدهای کالایی دولت که قرار است از نیمه بهمن و اسفند واگذار شود نیز در دستور کار است.


منبع: تراز