شنبه, 03 تیر 1396 18:35

جستجو در شبکه گسترده

ادعای مصریان درباره یک ارتباط بسیار محرمانه بین معماران Cydonia و جهان خاکی (تپه ملکشاه ایران و چهره مریخ)

یک هرم دارای راسی مسطح ( با ساختار اضافی در نوک راس زاویه ای اش ) یک دید و نظریه ای از پلتفورم (the face) ” چهره ” ایرانی ارائه می کند


تصاویر آرشیو شده در تاریخ ۱۹۳۷ اثبات می کند که “چهره” ایرانی براستی مصنوع ( یا ایجاد شده توسط کسی یا چیزی است نه طبیعی). به طور قابل توجهی شکل “چهره” مانند حداقل با یک هرم با راس مسطح همراه است . یکی از اثرها که از بالا به آن نگاه شده مثل یه مرکز فرهنگی شبه مصری است و یک تفسیری از تاسیسات نامتعارف هندسی گوناگون در ناحیه “The CITY” در Cydonia است .


mesrian 3


محدوده Cydonia بروی مریخ


mesrian 4


تصویر سه بعدی “چهره” و “هرم” در Cydonia مریخ by (Mark J. Carlotto, Ph. D.)


mesrian 2+


انیمیشن  mark carlotto در بالا صورت یا چهره دیده شده از سطح City را نشان میدهد . به شباهت این چهره با ساختار ایرانی آن توجه کنید تصویر زیر دارای تطابق یکسانی است :


mesrian 1


تپه ملک شاه — ایران

تقارن و شکل پایه (تپه) ایرانی به طور قابل توجهی شبیه چهره بروی مریخ است . در زیر شکل سایه دار chris joseph از چهره Cydonia هست که “چشم”  “دهان”  “سوراخ بینی” و “موی سر” نشان داده شده است . در حالیکه تپه در ایران فاقد جزئیات ظاهری است  تمام ساختارش شبیه به همتایش بروی مریخ است . بعلامه شباهت عمده در گودی موجود در نیمه بالایی آن است که اشاره به بخش ” دهان” چهره واقع بروی مریخ دارد .


مصریا اغلب از یک ارتباط بسیار محرمانه بین معماران فرضی در Cydonia و جهان خاکی مطالبی را بیان کرده بودند . سطح برجسته (تپه) ایرانی با اینکه به برجستگی مجسمه ابوالهل نیست علی رغم اینکه قصد براین بوده تا از بالای آسمان مشخص باشد  اما بسیار با چهره بروی مریخ از دیدگاه معماری منطبق است .


چهره megalithic از هنرمندNoguchi Isamu / تصویر از martian

این به طور کامل اگر چهره martian ( اگر مصنوع باشد ) اصلا از ساختاری با تکنیک بالا استفاده نشده است . اما یه پشته خاک است شبیه به موارد دیگر که به دست اروپاییان باستان و فرهنگ های بومی آمریکایی ساخته شده بود .


یک سطح برجسته بومی آمریکا در می سی سی پی

البته که وجود چنین ساختاری در ایران هیچ نوعی از “ارتباط باستانی” را اثبات نمی کند . اما به ما اجازه می دهد تا بازبررسی کنیم : وقتی که درباره سطح Martian سرچ می کنیم به اینکه به چی فکر می کنیم  چه می دانیم و دنبال چه هستیم نیز فکر کنیم . چنین ساختارهایی ممکن است نشانه های فریبنده طبیعی باشد .

اگر یافته های بدست آمده در ایران چیزی جدید به ما یاد دهد این یعنی که ما واقعا در مورد فرضیه سطوح تکنیکی کامل martian چیزی نمی دانیم . پیگیری هوشمندانه رمز Cydonia ممکن است به ما در کاتالیز کردن (سرعت بخشیدن) هوشیاریمان از اینکه ما در نقشه گیتی کی و چی هستیم کمک کند .

Special thanks to:

Robert Harrison, Bill Eatock and Carol Maltby

Reference :

http://www.mactonnies.com

ساختاری گمنام در ایران شباهتی زیاد باچهره مریخ دارد

یک تصویر نادر ساختاری نامتعارف را که در ایران واقع است نشان می دهد ( تپه ملک شاه ) . اگر این شباهت به صورت چهره انسان بروی کره مریخ که توسط نقشه بردار جهانی مریخ به طور کامل بودنش محرز شده است وجود داشته باشد این طرح صورت مصنوع ( دست ساز بشر) یک کشف برجسته است . دقت تاریخ باستانشناسی پایه سطح عجیب و غریب در ایران فعلا نامعلوم است .


mesrian 5


Image copyright © ۱۹۹۸ Oriental Institute, University of Chicago / Malik shah mount/IRAN

باتوجه به مطالب قبلی( در همین سایت ) ناسا ” تصویر چهره” را به عنوان  base طبیعی براساس نظر شخصی یک کارمند JPL که تصویر چهره را به عنوان یه تپه معمولی ذکر کرده بود  در نظر گرفته است . این تل یا تپه در JPL کاملا شبیه شکل یک تپه متوسط معمولی است که بسیار طبیعی می نمایاند ” افشا شده بوسیله Lan fleming از جامعه محققیق SETI وابسته به سیارات “

اگر شکل واقع در خاور میانه واقعی و طبیعی باشد این کاملا یک مثال بسیار ویژه از رخداد Bisymmetry بوسیله نیروهای نرمال زمینی نسبت به تل / تپه متوسط است .

بنابراین پلتفورم برجسته ایرانی  یک تپه حجاری شده عمدی ( مصنوع ) است . بنابراین یک فرصت به ما هدیه شد تا ببینیم که یک چنین ” برجستگی چهره مانند ” مصنوع خاکی چیست که دارد چیزی درباره معمای مبهم چهره ای که روی مریخ است به ما می گوید ؟؟


مطالب دیگر:
این 9 ماده غذایی را هر روز بخورید اگر می‌خواهید مطمئن باشید مواد غذایی‌ای که مصرف می‌کنید سرشار از آنتی‌اکسیدان، فیبر و مواد مغذی دیگر هستند سعی کنید این 9 ماده‌ی غذایی ...
شیوه های انتقال مفاهیم دینی (1) دین بیدار کننده اعماق درونی انسان است . دین چیزی را روی دوش انسان سوار نمی کند . انسان راه را دوست دارد و نتیجه اش هم که بهشت است به ...
اینترنت کم سرعتِ پر سرعت با گوگل خیلی وقتها دسترسی به اینترنت پر سرعت امکانپذیر نیست و شما باید مطلبی را بخوانید و یا ایمیلی ارسال کنید. تنها امکان شما استفاده ...
سالاد قارچ با سبزی های معطر   مواد مورد نیاز برای یک نفر قارچ 500 گرم روغن زیتون 3 قاشق غذاخوری لیمو ترش 2 عدد سیر 1 ...