دوشنبه, 01 آبان 1396 11:24

جستجو در شبکه گسترده

ادعای مصریان درباره یک ارتباط بسیار محرمانه بین معماران Cydonia و جهان خاکی (تپه ملکشاه ایران و چهره مریخ)

یک هرم دارای راسی مسطح ( با ساختار اضافی در نوک راس زاویه ای اش ) یک دید و نظریه ای از پلتفورم (the face) ” چهره ” ایرانی ارائه می کند


تصاویر آرشیو شده در تاریخ ۱۹۳۷ اثبات می کند که “چهره” ایرانی براستی مصنوع ( یا ایجاد شده توسط کسی یا چیزی است نه طبیعی). به طور قابل توجهی شکل “چهره” مانند حداقل با یک هرم با راس مسطح همراه است . یکی از اثرها که از بالا به آن نگاه شده مثل یه مرکز فرهنگی شبه مصری است و یک تفسیری از تاسیسات نامتعارف هندسی گوناگون در ناحیه “The CITY” در Cydonia است .


mesrian 3


محدوده Cydonia بروی مریخ


mesrian 4


تصویر سه بعدی “چهره” و “هرم” در Cydonia مریخ by (Mark J. Carlotto, Ph. D.)


mesrian 2+


انیمیشن  mark carlotto در بالا صورت یا چهره دیده شده از سطح City را نشان میدهد . به شباهت این چهره با ساختار ایرانی آن توجه کنید تصویر زیر دارای تطابق یکسانی است :


mesrian 1


تپه ملک شاه — ایران

تقارن و شکل پایه (تپه) ایرانی به طور قابل توجهی شبیه چهره بروی مریخ است . در زیر شکل سایه دار chris joseph از چهره Cydonia هست که “چشم”  “دهان”  “سوراخ بینی” و “موی سر” نشان داده شده است . در حالیکه تپه در ایران فاقد جزئیات ظاهری است  تمام ساختارش شبیه به همتایش بروی مریخ است . بعلامه شباهت عمده در گودی موجود در نیمه بالایی آن است که اشاره به بخش ” دهان” چهره واقع بروی مریخ دارد .


مصریا اغلب از یک ارتباط بسیار محرمانه بین معماران فرضی در Cydonia و جهان خاکی مطالبی را بیان کرده بودند . سطح برجسته (تپه) ایرانی با اینکه به برجستگی مجسمه ابوالهل نیست علی رغم اینکه قصد براین بوده تا از بالای آسمان مشخص باشد  اما بسیار با چهره بروی مریخ از دیدگاه معماری منطبق است .


چهره megalithic از هنرمندNoguchi Isamu / تصویر از martian

این به طور کامل اگر چهره martian ( اگر مصنوع باشد ) اصلا از ساختاری با تکنیک بالا استفاده نشده است . اما یه پشته خاک است شبیه به موارد دیگر که به دست اروپاییان باستان و فرهنگ های بومی آمریکایی ساخته شده بود .


یک سطح برجسته بومی آمریکا در می سی سی پی

البته که وجود چنین ساختاری در ایران هیچ نوعی از “ارتباط باستانی” را اثبات نمی کند . اما به ما اجازه می دهد تا بازبررسی کنیم : وقتی که درباره سطح Martian سرچ می کنیم به اینکه به چی فکر می کنیم  چه می دانیم و دنبال چه هستیم نیز فکر کنیم . چنین ساختارهایی ممکن است نشانه های فریبنده طبیعی باشد .

اگر یافته های بدست آمده در ایران چیزی جدید به ما یاد دهد این یعنی که ما واقعا در مورد فرضیه سطوح تکنیکی کامل martian چیزی نمی دانیم . پیگیری هوشمندانه رمز Cydonia ممکن است به ما در کاتالیز کردن (سرعت بخشیدن) هوشیاریمان از اینکه ما در نقشه گیتی کی و چی هستیم کمک کند .

Special thanks to:

Robert Harrison, Bill Eatock and Carol Maltby

Reference :

http://www.mactonnies.com

ساختاری گمنام در ایران شباهتی زیاد باچهره مریخ دارد

یک تصویر نادر ساختاری نامتعارف را که در ایران واقع است نشان می دهد ( تپه ملک شاه ) . اگر این شباهت به صورت چهره انسان بروی کره مریخ که توسط نقشه بردار جهانی مریخ به طور کامل بودنش محرز شده است وجود داشته باشد این طرح صورت مصنوع ( دست ساز بشر) یک کشف برجسته است . دقت تاریخ باستانشناسی پایه سطح عجیب و غریب در ایران فعلا نامعلوم است .


mesrian 5


Image copyright © ۱۹۹۸ Oriental Institute, University of Chicago / Malik shah mount/IRAN

باتوجه به مطالب قبلی( در همین سایت ) ناسا ” تصویر چهره” را به عنوان  base طبیعی براساس نظر شخصی یک کارمند JPL که تصویر چهره را به عنوان یه تپه معمولی ذکر کرده بود  در نظر گرفته است . این تل یا تپه در JPL کاملا شبیه شکل یک تپه متوسط معمولی است که بسیار طبیعی می نمایاند ” افشا شده بوسیله Lan fleming از جامعه محققیق SETI وابسته به سیارات “

اگر شکل واقع در خاور میانه واقعی و طبیعی باشد این کاملا یک مثال بسیار ویژه از رخداد Bisymmetry بوسیله نیروهای نرمال زمینی نسبت به تل / تپه متوسط است .

بنابراین پلتفورم برجسته ایرانی  یک تپه حجاری شده عمدی ( مصنوع ) است . بنابراین یک فرصت به ما هدیه شد تا ببینیم که یک چنین ” برجستگی چهره مانند ” مصنوع خاکی چیست که دارد چیزی درباره معمای مبهم چهره ای که روی مریخ است به ما می گوید ؟؟


مطالب دیگر:
آیا تا به حال شده است خواهر و برادری را ببینید که با هم دعوا نکنند؟ به ندرت اتفاق می افتد که خواهر و برادری با هم دعوا نکرده باشند. معمولا خواهر و برادرها، به خصوص در ...
رشد تقاضاي محصولات اپل در ايران گفتگو: مريم عسگريمنبع: دنیای اقتصاد اپل از برندهايي است كه محصولات آن در بازار داخلي طي يكي دوسال اخير، با وجود بحث تحريم اقتصادي ...
 با این تست میتونید به عمق عشقی که نسبت به همسر خود دارید پی ببرید پس سؤالات رو به دقت بخونید و صادقانه به خودتون جواب بدید.... البته بنظر برخی بهتره در حضور هم ...
...